Aktuální situace

Rádi bychom touto cestou vyjádřili solidaritu celému postiženému regionu a jeho obyvatelům, stejně tak chceme poděkovat manželům Thienen-Adlerflycht za pohotové poskytnutí střechy nad hlavou našemu štábu. 


Po zvážení situace jsme se rozhodli festival i přes nastálou situaci uskutečnit s odloženým začátkem od 13:00. Zároveň nabízíme všechny volné ruce našeho štábu k pomoci zasaženým Luhačovjanům. A tuto možnost také otevíráme pro naše návštěvníky a hosty. Informace budeme distribuovat prostřednictvím infostánku na zahrádce kavárny Jizba (Masarykova 198). A rádi zde návštěvníkům poskytneme také veškeré další informace týkající se programu a ubytování.


Se soucitem k jednomu z postižených míst – prostranství u autobusové zastávky u zámku, zde z pochopitelných důvodů neuskutečníme dnešní performance Suitcaseboarding od 17:00, pro kterou v tuto chvíli hledáme nahrádní prostor. O této změně Vás budeme brzy informovat prostřednictvím našich sociálních sítí a webu. 


Přes veškeré nepříjemnosti zůstává festival stále bezpečným místem, a naše srdečná pozvánka přetrvává. V rámci vyjádření podpory je zde možnost pomoci s odklízením na místě, stejně jako přispět zdevastovaným oblastem skrze konto nadace Via: https://www.darujme.cz/projekt/1204937#informace


Děkujema za pochopení.

A bezpečí všem!