Děkujeme

Ne každý festival začíná živelnou katastrofou. Štáb Luhovaného Vincenta na start letošního ročníku jen tak nezapomene. A tak mu patří obří dík za sílu a odhodlání, se kterým i přes prvotní šok dokázal postavit na nohy třídenní kulturní program. Stejné poděkování patří samozřejmě také všem umělcům, vystupujícím a diskutujícím. Žádná část programu by se nemohla uskutečnit bez podpory našich hlavních partnerů – Ministerstva kultury České republiky, Státního fondu kultury ČR, Zlínského kraje, Lázní Luhačovice, a.s., Města Luhačovice, manželů Dostálkových, firmy LUKROM a Milanu Valentovi. Děkujeme v neposlední řadě také patronu festivalu – Vincentka a.s.

Energii a inspiraci jsme kromě pramenů čerpali také od platformy NOVÁ SÍŤ. Programem i podporou přispěl festival PAF, stejně jako Muzeum Luhačovického Zálesí. Veškeré tiskoviny, které se Vám na festivalu dostaly do rukou a zorného pole mají na svědomí Graficke-papiry.cz. Autorkou jejich grafické podoby je naše nejdražší Bára Růžičková. Za spolupráci děkujeme také ABmanufaktura.

Nejkrásnějším festivalovým zázemím nám byla jako vždy kavárna Jizba Luhačovice, jejíž zahrádku letos doplnil krásný nábytek firmy Egoé. V krizové situaci nám velmi důležité zázemí poskytli také manželé Thienen-Adlerflycht, kterým hluboce děkujeme nejen za tuto podporu. O dobro štábu a hostů se starala i cateringová služba Okoštuj.

Velký dík dále patří:

Hotel Pohoda v Luhačovicích, Boutique hotel RADUN, Vila Jiřinka, hotel Vincent Luhačovice, Alexandria Spa & Wellness hotel, Divadlo na cucky, Studio Hrdinů, International Short Film Festival  BRNO16, Caltha přírodní kosmetika, Labuť v lázních, Easy Cheese, Biomarket U Zeleného stromu, Clip Luhacovice, Vavrys prodejna

Děkujeme také za letošní mediální odezvy stejně jako krásné pozvánky, kterých se nám dostalo v tištěném i online prostoru.

Ze všeho nejvíce však děkujeme za podporu našim mediálním partnerům:

Full Moon Magazine, AlterEcho, Artyčok.TV, 25fps, Radio Wave, A2 kulturní čtrnáctideník, Nový Prostor, HIS Voice, Swine Daily, Jsem ze Zlína, Zlínsko a Luhačovicko

Dále děkujeme Českému rozhlasu Zlín a týdeníku Respekt.

Těšíme se na viděnou v příštím roce!