Hledáme 4 lázeňské šviháky/čky do našeho týmu – výkonná produkce, fundraising, PR, sociální sítě

Staň se součástí jádra pořadatelského týmu multižánrového festivalu Luhovaný Vincent v Luhačovicích a podílej se na přípravě 13. ročníku! Ten se uskuteční v termínu 22.–25. června 2023.

Zájemci/kyně se po přečtení více informací (níže v pdf) obracejte na info@luhovanyvincent.cz nejpozději do konce listopadu 2022!

VÝKONNÁ PRODUKCE

Od produkční/ho se očekává pomoc s produkčním zajištěním programu a festivalových prostor. Produkční bude podporou dramaturgůmyním a kurátorůmrkám (hudba/film/divadlo/literatura/výtvarné umění/zvuk), způsoby řešení a nově vznikající problémy bere jako výzvu. Hledá se samostatný/á produkční, který umí být ve správný čas na správném místě. Vazba na zlínský region a slabost pro lázně výhodou!
Více info -> Výkonná produkce.pdf

PR

Umíš komunikovat s médii, vytvořit tiskovou zprávu, vést rozhovor, dát dohromady harmonogram výstupů, koordinovat malý tým a psát, abys vymyslel/a chytlavější text, než je tento? Máš slabost pro Luhovaného Vincenta, Tvé srdce leží na Zlínsku a máš přehled o aktuální české kulturní scéně? Zkušenost v oboru není podmínkou, ale je více než vítána. Rádi Tě cokoliv doučíme (nebo třeba pošleme na kurz), pokud o to budeš stát.
Více info -> PR.pdf

FUNDRAISING

Hledáme fundraiserarku, kteráý by mohl s péči o donory a partnery, kteří aktivity spolku různou formou podporují. Jedná se tedy především o soukromý fundraising, případně o administrativní výpomoc spojenou s grantovými řízeními.
Více info -> Fundraising.pdf


SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Máš rád/a Facebook a Instagram nejen jako uživatel? Umíš psát i počítat natolik, abys vymyslel/a chytlavější text, než je tento, a dokázal/a alespoň trochu odhadnout či následně zanalyzovat jeho dopad? Máš slabost pro Luhovaného Vincenta a přehled o aktuální české kulturní scéně? Umíš pracovat s FB Business Managerem, nastavit jednoduchou reklamu nebo si sepsat texty příspěvků na měsíc dopředu? Baví tě tvořit Reels? Zkušenost v oboru není podmínkou, ale je více než vítána. Rádi Tě cokoliv doučíme, pokud o to budeš stát!
Více info -> Sociální sítě.pdf