Kontakty

Luhovaný vincent z.s.

Antonína Slavíčka 267, 76326 Luhačovice

info@luhovanyvincent.cz

IČO: 22831606

ČÚ: 2401129226 / 2010 (FIO Banka)

Stanovy spolku (PDF)

Pořádají

  • ředitelka festivalu

    Magdaléna Petráková

    magdalena@luhovanyvincent.cz +420 728 967 220

  • koordinátorka štábu

    Nela Beislová

    nela@luhovanyvincent.cz +420 773 833 577

  • PR

    Kristýna Kapinusová

    krista@luhovanyvincent.cz +420 608 869 574

  • PR

    Veronika Zapatová

    veronika@luhovanyvincent.cz +420 734 312 990

  • vizuální identita

    Bára Růžičková

    mail@bara.fun

  • fotograf vizuálu

    Filip Beránek

    info@filipberanek.com

  • guest-audience service

    Janka Šimáčková

    janka@luhovanyvincent.cz +420 728 846 091

  • dramaturg

    Petr Knepr

    knepr@luhovanyvincent.cz +420 731 132 916

  • produkce divadlo

    Anežka Medová

    medova@gmail.com +420 734 219 865

  • dramatug

    Lukáš Kaňovský

    lukas@luhovanyvincent.cz +420 602 409 769

  • asistent – film

    Jakub Hložek

    jakub@luhovanyvincent.cz +420 605 050 571

  • garant a kurátor výtvarné sekce

    Jakub Frank

    kuba@luhovanyvincent.cz +420 605 050 776

  • garant přednášek

    Martin Pavlík

    martin@luhovanyvincent.cz +420 776 131 148

  • technická produkce

    Václav Hruška

    vasek@luhovanyvincent.cz +420 776 194 409

  • produkce

    Tereza Papáčková

    boruvka.p@gmail.com +420 734 729 902

Přidej se k nám a rozšiř tým Vincenta!

O nás

Jsme studenty a absolventy vysokých škol s uměleckým zaměřením
a členové štábů a týmů významných festivalů i kulturních institucí.

Pojí nás silná osobní vazba k Luhačovicím či regionu,
odkud většina z nás pochází.
Na festivalu participujeme bez nároku na honorář
s chutí vlastní seberealizace, poznávání nového a setkávání.

V průběhu festivalu se tým vždy rozroste o celou řadu (často místních) dobrovolníků,
kteří se rozhodnou festival podpořit svými schopnostmi,
znalostmi, prací, časem a energií.

Mezi spolupořadatele festivalu řadíme nejrůznější spřátelené instituce a organizace,
ale také podnikatelské subjekty a individuální dárce,
díky jejichž finanční a barterové podpoře
můžeme festival realizovat.

Spřízněné spolky a organizace