Odpočinek ve všech aspektech – pár volných chvilek na Luhovaném Vincentovi

Léto už nám nezkrotně šlape na paty, a ač jsme připraveni odpočívat a načerpávat energii všemi doušky, v koutu mysli stejně chceme z jediné dovolené v roce vyždímat co nejvíce. Ačkoliv si Luhovaný Vincent pro letošní ročník připravil téma „dovolené” schválně a můžete tak společně s ním během 4 dnů načerpat spoustu inspirace, připravili jsme pro vás pár tipů, kam mezi programem odběhnout třeba za relaxací nebo osvěžením k vodě. Výhody pak pramení u těch, kteří si zakoupí akreditaci na celý festival.

Kam za osvěžením v parných dnech?

PLOVÁRNA

Během festivalových dní mají akreditovaní hosté Luhovaného Vincenta 50% slevu na relaxaci na Městské plovárně města Luhačovice. V neděli pak mají akreditovaní účastníci 2 hod. zdarma. Bližší informace Vám budou sděleny na akreditačním stánku Jizby Luhačovice.

WELLNESS

Prostor, kde se pozastavit je také ve wellness a spa komplexu Alexandria, kde si mimo wellness procedury můžete pořádně protáhnout tělo v bazénu či ve fitness. Vyzkoušejte například jedinečné koupele v přírodní uhličité vodě, které patří mezi tradiční lázeňské procedury, stejně jako perličkové a hydromasážní koupele, masáže či rašelinové obklady.

Akreditovaní hosté při akreditaci obdrží voucher s 10% slevou na vstup do wellness centra (platnost voucheru do 31. 8. 2023).

  • doporučujeme včasnou rezervaci vstupu (vchod z ulice Zatloukalova, naproti hotelu Morava), na tel. čísle: 577 682 756
  • letní provozní doba: pondělí–neděle 10:00–21:00 (od 12. 6. do 31. 8. 2023)

KOUPALIŠTĚ A PŘEHRADA POZLOVICE

Koupaliště Duha u Luhačovické přehrady v Pozlovicích nabízí příležitost pro koupání, vodní radovánky, relaxaci a odpočinek pro všechny generace. V červnu je otevřeno Po–⁠Pá 11:00–⁠18:00 a So–⁠Ne 10:00–18:00.

Přehrada je častým cílem pro procházky, odpočinkovou a klidovou zónu. Je vhodná pro pěší výlety, cykloturistiku, in-line bruslení, rybaření, koupání, relax a další zábavu. S blízkými Pozlovicemi je propojena Jurkovičovou alejí, podél níž jsou vybudována odpočívadla, sportoviště i občerstvení.

AUTOVLÁČKEM PO LUHAČOVICÍCH – NÁVRAT DO DĚTSKÝCH LET

Do Pozlovic nemusíte pěšky, můžete netradičně využít Autovláček. Autovláček na trase Luhačovice – Pozlovice jezdí 3 trasy, jízdenky se prodávají u řidiče. Ceny se pohybují od 70 do 120 Kč v závislosti na délce trasy.

  • Luhačovice (ul. Nábřeží, Náměstí 28. října), Pozlovice – přehrada (zastávka) a zpět
  • Luhačovice (ul. Nábřeží, Hřbitov, Náměstí 28. října, ALOISKA, Pražská čtvrť a zpět)
  • Luhačovice (ul. Nábřeží, nádraží), Řetechov (zastávka) a zpět přes Pozlovice

Jízdní řád červen 2023

TIPY NA RELAXACI, SPORT A JINÉ VYŽITÍ