Odstartovali jsme předprodej

Letošním ročníkem se bude prolínat téma: DOVOLENÁ JAKO STAV MYSLI🌴

📍Luhačovice 🗓️ 22.-25. června 2023.

⛱️ Dovolená je pro Vincenta spíše než fyzickým únikem do dálek, z domova pryč, z města do prázdninového resortu především stavem mysli, uměním uvolnit vnitřní napětí a odpočinout si, lhostejno kde, klidně ve svém městě.

Proto se letos ptáme sebe i místních, jak by(chom) si představovali dovolenou v Luhačovicích, kam by(chom) šli, co by(chom) dělali, s kým ze svého okolí by(chom) ji rádi trávili. Za touto úvahou dovolené zveme přespolní z okolí i ze vzdálených končin, protože každý si potřebuje občas odpočinout a načerpat energii.

Jsou ale naše takzvané dovolené opravdu odpočinkem, nebo přinášejí spíše stres z plánování, z potřeby vidět a zažít co nejvíc, dostat to papírově nejlepší, a nakonec se na sociálních sítích pochlubit kýčovitými fotografiemi a nucenými úsměvy? Cítíme nátlaky agentur, influencerů a sociálních sítí? Nejezdíme zbytečně přes půl republiky, Evropy, světa, za něčím, co možná můžeme mnohem snáze, příjemněji, dostupněji, klidněji, levněji a ohleduplněji zažít nedaleko svého domova?

Pojďte se s námi zamyslet nad tím, co pro nás může znamenat dovolená a zkuste ji na pár dnů prožít s Vincentem.

🎫 Předprodej akreditací za zvýhodněnou cenu 500 Kč startuje 1. dubna 2023. Vstupenky naleznete zde: https://www.smsticket.cz/vstupenky/34976-13-luhovany-vincent