Akreditace a vstupenky

Předprodej akreditací za zvýhodněnou cenu 500 Kč startuje 1. dubna 2023 na portále smsticket.

V předprodeji je možné zakoupit pouze akreditaci na celý festival. Akreditace zahrnuje vstup na kompletní program na celý festival, příp. vybraný festivalový den.

Během festivalu je pak možné zakoupit i akreditace na jednotlivé dny či dokonce vstupenky na jednotlivé programové bloky. Jejich prodej bude probíhat ve festivalovém centru Jizba (Masarykova 198) během festivalu v PÁ–SO 9–19, NE 9–16 nebo také před každou placenou akcí.

Placenými akcemi jsou zpravidla události realizované uvnitř, v interiéru (např. filmové projekce v kině Elektra nebo na městské plovárně, koncerty v klubu Domino a divadelní představení aj.).

Na všechny události ve veřejném prostoru je vstup zdarma.

Hosté akciové společnosti Lázně Luhačovice a místní obyvatelé (Luhačovice-Pozlovice-Podhradí) mají na akreditace (prodávané v průběhu festivalu) slevu přes 10 %.

 

PŘEDPRODEJ AKREDITACÍ NA CELÝ FESTIVAL
od 1. 4. do 31. 5. “early bird” 500 Kč
od 1. 6. do 21.6. “last chance” 600 Kč
mecenášská akreditace – 1000 Kč

Předprodej akce

AKREDITACE A VSTUPENKY POUZE NA MÍSTĚ OD 22. 6. 2023!
– akreditace na celý festival – 700 Kč/*600 Kč
– jednodenní akreditace – 400,-/*350,-
– ceny vstupenek na jednotlivé programy bez akreditace naleznete v programu.
_
* Hosté akciové společnosti Lázně Luhačovice a místní obyvatelé (Luhačovice-Pozlovice-Podhradí) mají na akreditace (prodávané v průběhu festivalu) slevu přes 10 %.
_
Pozn. v případě kapacitně omezených akcí mají akreditovaní přednost do max 10min. před začátkem akce, pak začínáme prodávat vstupenky dalším zájemcům. Na principu, kdo dřív přijde, ten dřív…