Akreditace a vstupenky

Předprodej akreditací za zvýhodněnou cenu 500 Kč startuje 1. dubna 2023 na portále smsticket.

V předprodeji je možné zakoupit pouze akreditaci na celý festival. Akreditace zahrnuje vstup na kompletní program na celý festival, příp. vybraný festivalový den.

Během festivalu je pak možné zakoupit i akreditace na jednotlivé dny či dokonce vstupenky na jednotlivé programové bloky. Jejich prodej bude probíhat ve festivalovém centru Jizba (Masarykova 198) během festivalu v PÁ–SO 9–19, NE 9–16 nebo také před každou placenou akcí.

Placenými akcemi jsou zpravidla události realizované uvnitř, v interiéru (např. filmové projekce v kině Elektra nebo na městské plovárně, koncerty v klubu Domino a divadelní představení aj.).

Na všechny události ve veřejném prostoru je vstup zdarma.

Hosté akciové společnosti Lázně Luhačovice a místní obyvatelé (Luhačovice-Pozlovice-Podhradí) mají na akreditace a vstupenky slevu 10–20 % (v závislosti na ceně konkrétní položky).

 

PŘEDPRODEJ AKREDITACÍ NA CELÝ FESTIVAL
od 1. 4. do 31. 5. “early bird” 500 Kč
od 1. 6. do 21.6. “last chance” 600 Kč
mecenášská akreditace – 1000 Kč

Předprodej akce

AKREDITACE A VSTUPENKY POUZE NA MÍSTĚ OD 22. 6. 2023!
– akreditace na celý festival – 700 Kč/*600 Kč
– jednodenní akreditace – 400,-/*350,-
– ceny vstupenek na jednotlivé programy bez akreditace naleznete v programu.
_
* Hosté akciové společnosti Lázně Luhačovice a místní obyvatelé (Luhačovice-Pozlovice-Podhradí) mají na akreditace (prodávané v průběhu festivalu) slevu přes 10 %.
_
Pozn. v případě kapacitně omezených akcí mají akreditovaní přednost do max 10min. před začátkem akce, pak začínáme prodávat vstupenky dalším zájemcům. Na principu, kdo dřív přijde, ten dřív…